ZGŁOSZENIE:

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji odbywa się poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie odpowiedniej wpłaty do dnia 30 września 2011 r.

 

Zgłoszenia należy przesyłać:

drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

faxem: 42 662 09 72

bądź pocztą tradycyjną na adres:

Regionalna Organizacja Turystyczna
Województwa Łódzkiego,
ul.Sienkiewicza 67,
90-009 Łódź.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

OPŁATY:

150 zł brutto - opłata konferencyjna*

150 zł + 168 zł brutto - opłata konferencyjna oraz nocleg wraz ze śniadaniem w formie bufetu w terminie 12/13 października w pokoju jednoosobowym w Andel's Hotel Łódź,

150 zł + 94 zł brutto - opłata konferencyjna oraz nocleg wraz ze śniadaniem w formie bufetu w terminie 12/13 października w pokoju dwuosobowym w Andel's Hotel Łódź.

Specjalnie dla uczestników konferencji proponujemy nocleg w luksusowym hotelu Andel's Hotel Łódź w promocyjnych cenach.

W przypadku zainteresowania ofertą uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację pokoi pod adresami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opłaty należy przekazywać na konto bankowe ROTWŁ.

Dane rachunku:
Bank Pekao S.A. I/O Łódź
nr 91 1240 3015 1111 0000 3413 0698

W tytule: Imię i nazwisko, firma - Konferencja Kultura i Turystyka 2011, Łódź

 

*Opłata konferencyjna obejmuje: udział w konferencji, materiały, przerwy kawowe, obiad w I i II dniu, program kulturalno-rozrywkowy wraz z kolacją. Faktury Vat będą do odbioru w punkcie recepcyjnym konferencji bądź zostaną wysłane na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres.